Aydınlık Mutfaklara Sahip Olmak İçin Tavsiyeler
Ankara Move İç Mimarlık, Çankaya İç Mimarlık

Aydınlık Mutfaklara Sahip Olmak İçin Tavsiyeler

Paylaş

Aydınlık Mutfaklara Sahip Olmak İçin Tavsiyeler

Dekorasyonunuz ve evinizin boya rengi çok önemlidir. Çünkü evin karanlık görünmesi, adeta bir rehavet havası oluşturacağından dolayı sizleri rahatsız eder. Özellikle kadınların çok fazla zaman geçirdiği mutfaklarının karanlık olması da bu duruma sebep olur. Ankara move iç mimarlık firması olarak özellikle mutfak alanlarında daha eğlenceli vakit geçirmek için duvar renginin değiştirilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Aile yemeklerinin, çocuklara ne pişirsem telaşının ve günlük rutin haline gelmiş yeme içme eyleminin gerçekleştiği mutfaklar, burada keyifli zaman geçirmenize de yardımcı olacak. Aydınlatma kimi zaman bütçe noktasında her aileye uymasa da sadece duvar renginizi değiştirerek şık tasarımlara imza atabilir ve aydınlık mutfaklara kavuşabilirsiniz. İc mimarlık ofisi Move Mimarlık olarak işte sizlere tavsiye edebileceğimiz renkler;

  • Peygamber çiçeği

Ekstra eğlenceli bir renk olan peygamber çiçeği rengi, farklı döşeme renkleri ile de kolayca kombine edilebilmektedir.

  • Yumuşak mavi gri

Açık renk duvarların yanı sıra dolaplarınızı da yumuşak mavi rengi tercih ederek mükemmel bir görünüme imza atabilirsiniz.

  • Avcı yeşili

Beyaz eşyalarınız ve açık renk duvarlarınız ile avcı yeşili rengi mükemmel bir uyum içinde olacaktır. Dolaplarınızı bu renge boyayabilir, kulplarını da açık renkli olarak tercih edebilirsiniz.

  • Güneşli vernik

Güneşli vernik adı verilen malzeme hem çağdaş hem de aydınlık bir görünüm için idealdir. Ayrıca bu malzemenin oldukça dayanıklı olması, uzun ömürlü kullanım için de uygundur.

  • Zıt renkler

Mutfağınızda hem aydınlık hem de farklı bir tasarım istiyorsanız bu durumda zıt renkleri bir arada kullanmanızı tavsiye ederiz. Çankaya ic mimarlık firması olarak mavi, sarı, turuncu gibi renkleri bir arada kullanmanız noktasında sizlere yardımcı olmaya hazırız.

  • Kumtaşı

Gri ve bej renkler kullanarak da mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca nötr renkler kullanmanız noktasında ic mimarlık ofisi olarak koyu mavi, pembe ve deniz mavisi tonlarının parlak olanlarını bu renkler ile kolayca kombine etmenizi öneririz.

Mutfaklarınızı aydınlık göstermek için daha farklı ip uçları ve farklı tasarımlar için hemen Move Mimarlık iletişim bilgileri üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Move İç Mimarlık

Move Mimarlık olarak Ankara Çankaya bölgesi başta olmak üzere Ankara'nın Tüm bölgelerinde İç Mimarlık Hizmeti Vermektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...