İlk Evinizde İhtiyacınız Olan Dekor Ürünleri
Ankara Move İç Mimarlık, Blog, Çankaya İç Mimarlık

İlk Evinizde İhtiyacınız Olan Dekor Ürünleri

Paylaş

İlk Evinizde İhtiyacınız Olan Dekor Ürünleri

Evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok dekor ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler aslında mobilyalarınızın daha şık görünmesine yardımcı olacaktır. Ufak detaylar ile ortamın ne kadar hareketlendiğine ve değişik göründüğüne şahit olduğunuzda bizleri bir kez daha anlayacaksınız. İc mimarlık ofisi Move Mimarlık olarak işte sizlere sunabileceğimiz tavsiyeler;

  • Osmanlı Motifleri

Koktuk, ayak dayaması, tepsi, sehpa vb. detayları Osmanlı motiflerinden tercih ederek hem ortama farklı bir hava katmış, hem de farklı depolama alanları oluşturmuş olursunuz.

  • Yeşilliklerin muhteşemliği

Ortam içerisinde doğal bir görünüm oluşturmak isteyenler tarafından evlerin çeşitli bölümlerinde muhakkak yeşillikler kullanılmalıdır. Ankara move ic mimarlık olarak sizlere tavsiyemiz bu noktada ev bitkileri ve ağaçlar kullanarak ortamı hareketlendirmeniz olacaktır.

  • Konsol kullanımı

İster küçük girişlerde isterseniz de büyük girişlerde bir konsol kullanarak farklı bir hava yaratabilirsiniz. Bu konsolun üst kısmına anahtarlık ekleyebilir, ayrıca askı koyarak üst kullanım alanını değerlendirebilirsiniz.

  • Yatak odası mobilyaları

Yatak odası alanının keyifli olması, rahat bir uyku uyumanıza da yardımcı olacaktır. Ayrıca depolama alanı için komodin ve şifonyer satın almayı da ihmal etmemeniz gerekmektedir.

  • Sehpa kullanımı

Sehpalar üzerinde pek çok eşyayı barındıracak olan aksesuarlardır. Ancak doğru parçayı seçtiğiniz takdirde. Mobilyalarınız ile uyumlu olacak ister ahşap, ister cam, isterseniz de metal sehpaları tercih edebilir ve salonunuzun orta kısmında farklı bir hava yaratabilirsiniz.

  • Kişisel yapıtlar

Evinize farklı bir hava katmak için el emeğiniz olan aksesuar, tablo vb. de kullanabilirsiniz. Konuklarınıza böylece anlatacak hikayeleriniz olmuş olacaktır.

  • Yemek masası

İc mimarlık ofisi olarak sizlere tavsiyemiz yemek masası seçiminde dikkatli olmanız. Eviniz için aslına bakılırsa bir zorunluluk olan bu masaları tercih etmeden evvel evlerinizin ölçülerini ve diğer mobilyalarınızın tarzını göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

  • Aydınlatma

Aydınlatma dendiğinde sadece aklınıza klasik lamba ve avizeler gelmesin. Farklı ışık figürleri ile ortama farklı bir hava katabilirsiniz. Örneğin siyah beyaz bir yatak odanız varsa bu alana ışık geçişleri olan ledli bir tablo da ekleyebilirsiniz.

Move Mimarlık olarak farklı bir ambiyans oluşturma fikriniz varsa bu yolda da sizlerin yanındayız. Hemen firmamız ile iletişime geçerek mükemmel bir proje yaptırabilirsiniz.

 

 

Move İç Mimarlık

Move Mimarlık olarak Ankara Çankaya bölgesi başta olmak üzere Ankara'nın Tüm bölgelerinde İç Mimarlık Hizmeti Vermektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...