Merdiveninizi Bu Yaratıcı Fikirlerle Yükseltin
Ankara Move İç Mimarlık, Blog, Çankaya İç Mimarlık

Merdiveninizi Bu Yaratıcı Fikirlerle Yükseltin

Paylaş

Merdiveninizi Bu Yaratıcı Fikirlerle Yükseltin

Merdiveninize yapacağınız basit bir eleme uzun yıllar gidecek ve merdivenlerinize mükemmel bir hava katacaktır. İc mimarlık firması olarak merdivenlerinizin de harekete ve değişime ihtiyacı olduğunu iddia ediyoruz. Süslemeler ya da resimler ile onların havasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca boyama ya da duvar kağıtları da tartışmasız çok farklı görünecektir. Öncelikle merdivenleriniz için cesur bir adım atmak istiyorsanız koyu boyalar tercih etmeniz gerektiğini belirtmek gerekiyor. Mürekkep grisi tarzında bir boya kullanarak mükemmel bir tasarım yaratabilirsiniz.

Ayrıca merdiven altlarında depolama alanı oluşturmak da parlak bir fikir olacaktır. Ankara move ic mimarlık firması olarak merdiven altlarınızı da mükemmel depolama alanlarına dönüştürüyoruz. Özellikle buraya eklenecek minik bir kapı da oldukça sevimli görünecektir. Büyük bir vazo kullanarak da merdivenlerinize hareket katabilirsiniz. Özellikle merdivenleriniz L şeklinde ise dekoratif amaçlı vazo ve çiçekler tercih ederek renk katabilirsiniz.

Merdivenlerin yükseldiği duvara eski kepenk tarzında tasarımlar yapmanız da yine oldukça orijial bir fikir olacaktır. Panjur gibi görünen bu detayları merdiveninizin oluşturulduğu malzemeden seçerek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Çayyolu ic mimarlık firmamız tarafından merdivenlerinizi tamamlaması için özgün tasarımlarda halılar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Yaşam alanının bir bütün olarak akması için tercih edeceğiniz halıların da önemi büyüktür. Ayrıca işlevsel olması ve merdivenlerin sağlamak olması için onlara destek yapabilir ve yoksa kenarlarına da korkuluk ekleyebilirsiniz. Çankaya İc mimarlık ofisi olarak sizlere tavsiyemiz yine duvarların kenarlarında yükselen duvarlara hareket katmanız için portre tarzında resimler kullanmanız olacaktır. Çok sayıda çerçeve ile bu duvara hareket katabilirsiniz.

Merdiven altınız genişse bu alanı kiler olarak değerlendirmek yerine şirin bir çalışma ofisine bile çevirebilirsiniz. Ayrıca merdivenleriniz ahşapsa ve gösterişli hale getirmek istiyorsanız cilalayabilirsiniz. Merdiven boşluklarının altına piyano gibi aksesuarlar yerleştirerek de ortama hareket katabilirsiniz.

Ayrıca merdiven girişinin aydınlatılması da ortamı geniş gösterecektir. Merdiven başlarına elbise askıları, halı gibi aksesuarlar yerleştirerek de ortama hareket katabilirsiniz. Merdivenlerinize hareket katmak için asla desen kullanmayı ihmal etmeyin. Move mimarlık olarak hem sağlam hem de estetik merdivenlere kavuşmanız konusunda da sizlere destek olmaktayız.

Move İç Mimarlık

Move Mimarlık olarak Ankara Çankaya bölgesi başta olmak üzere Ankara'nın Tüm bölgelerinde İç Mimarlık Hizmeti Vermektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...